KÖZLEMÉNY

A kormány mai rendeletei értelmében a Bach Mindenkinek Fesztivált 2020-ban kötelezettségünknek megfelelően lemondjuk, így az elmarad. Az idei évbe fektetett energiát, szeretetet és összetartozásunk érzését nem feladva, 2021-ben folytatjuk a Bach Mindenkinek Fesztivál nemes hagyományát.

A Bach Mindenkinek Fesztivál szervezői nevében:

Kovács Zalán László
fesztiváligazgató

Programok

A műsorváltoztatás jogát fenntartjuk!

Országos programok | Budapesti programok

Határon túli programok

 

2020.03.22.
17.00
Református Templom
Zenés áhítat

2020.03.18
15:00
Beregszászi Kodály Zoltán Művészeti Iskola
Beregszász, Munkácsi út 24-26.
A Beregszászi Kodály Zoltán Művészeti Iskola tanár-diák koncertje

2020.03.18
17:00
Vermes Villa
Dunaszerdahely, Szabó Gyula u. 304/2.
Bach-titkok nyomában
Ábrahám Márta hegedűművész előadása és koncertje

2020.03.22.
14.00
Katolikus Templom
Az Új Generáció orgonahangversenye
Kristófi László orgonaművész
Művészeti vezető: Bán István

2020.03.20.
18:00
Református Templom
A Flautett Fuvolakvartett koncertje
Az együttes tagjai: Ernyey-Balogh Júlia, Gedai Eszter, Kovács Kinga, Réman Zsófia

2020.03.16.
17:00
Lőporos (Újvár)
Komáromi Vár, Vár utca
Bach-titkok nyomában

Ábrahám Márta hegedűművész előadása és koncertje

2020.03.17
17:30
Komáromi Művészeti Alapiskola hangversenyterem
Letná ulica č. 12
Komáromi Művészeti Alapiskola diákjai és tanárai Bach műveket adnak elő.
A műsorban elhangzó kísérő szöveget szerkesztette és a prezentációt készítette Czókoly Éva pedagógus.

2020.03.19
17:00
Református Templom
Jókai u.31.
Az Új Generáció orgonahangversenye
Lozsányi Soma orgonaművész
Művészeti vezető: Bán István orgonaművész

2020.03.22.
20.00
Szent Péter és Pál Katolikus Templom
Orgonakoncert
Előadó: Ambrus Tibor

2020.03.22.
15:00
Gyülekezeti Terem
Hertelendyfalva, Petőfi Sándor u. 141.
Pitti Katalin Liszt Ferenc-díjas énekművész, Érdemes Művész koncertje
Közreműködik: Hegedüs Valér - zongoraművész

2020.03.20.
17.00
Református Templom
Mocsári Emma zongoraművész és Edőcs Tamás fuvolaművész koncertje

2020.03.19
10:00
Adamovic József Konzervatórium
Kassa, Exnárova u. 8.
"Bach és fiai", előadás Bach munkásságáról
Előadó: Andrea Meščanova

2020.03.19
18:00
Kelet-Szlovákiai Galéria
Kassa, Fő utca 27.
Tanár-diák koncert

2020.03.22.
10:00
Református Templom
A Flautett Fuvolakvartett koncertje
Az együttes tagjai: Ernyey-Balogh Júlia, Gedai Eszter, Kovács Kinga, Réman Zsófia

2020.03.21.
19:00
Református Templom
Maradék, Cara Dusana 3.
Pitti Katalin Liszt Ferenc-díjas énekművész, Érdemes Művész koncertje 
Közreműködik: Hegedüs Valér zongoraművész

2020.03.22.
19:00
Református Templom
Nagybecskerek, Narodne Omladine 2
Pitti Katalin Liszt Ferenc-díjas énekművész, Érdemes Művész koncertje
Közreműködik: Hegedüs Valér zongoraművész

2020.03.18
18.00
Városi Művelődési Központ
Nagymegyer, Komáromi u.18.
Az Ütős Bach
A Talamba Ütőegyüttes koncertje
A zenekar tagjai: Zombor Levente, Grünvald László,Szitha Miklós,V.Nagy Tamás

2020.03.21
18:00
Partiumi Keresztény Egyetem Díszterme
Primariei 36.
Zongoraest
Baki-Szmaler Noémi, Szeghalmi Emese

2020.03.21
19:00
Nagyvárad Szőllős Katolikus Templom
Bumbacului 1.
Főtemplomok és Orgonistáik
Kristófi János Zsigmond (Nagyvárad, Székesegyház), Csorba Gergő (Debrecen, Nagytemplom)
Művészeti vezető: Bán István orgonaművész

2020.03.22
18:00
Szent Anna Templom
Republicii 4
Altfater Leopold Otília (szoprán), Viktor József (kontratenor), Szeghalmi Emese (ének, orgona) koncertje

2020.03.20
14:00
Nevetlenfalui Művészeti Iskola
Fogadó u. 36.
Nevetlenfalui Művészeti Iskola tanár-diák koncertje

2020.03.22
17:00
Nyitrai Evangélikus Templom
Sládkovicova 12
Főtemplomok és Orgonistáik
Fellépők: Mária Magyarová Plšeková (Nyitra), Soós Gábor (Győr, Szent Imre Templom)
Művészeti vezető: Bán István orgonaművész

2020.03.22.
18:00
Szent Imre Katolikus Templom
Az Új Generáció orgonahangversenye
Kristófi László orgonaművész
Művészeti vezető: Bán István orgonaművész

2020.03.19
17:00
Péterfalvai Ifjúsági Művészeti Iskola
Rákóczi u. 116.
A Péterfalvai Ifjúsági Művészeti Iskola Tanár-diák koncertje

2020.03.22
Délután
Beit El Zsinagóga
Calea Orsovei 2b
A Flautett Fuvolakvartett koncertje
Az együttes tagjai: Ernyey-Balogh Júlia, Gedai Eszter, Kovács Kinga, Réman Zsófia

2020.03.17.
11.30.
Városi Művelődési Központ
Daxner 1.
Bach-titkok nyomában
Ábrahám Márta hegedűművész előadása és koncertje

2020.03.20.
18:00
Református Templom
Zombori u. 6.
Pitti Katalin Liszt Ferenc-díjas énekművész, Érdemes Művész koncertje
Közreműködik: Hegedüs Valér zongoraművész

2020.03.21
17.00
Református Templom
Mocsári Emma zongoraművész és Edőcs Tamás fuvolaművész koncertje

2020.03.21.
19:00
Új Ezredév Református Központ
A Flautett Fuvolakvartett koncertje
Az együttes tagjai: Ernyey-Balogh Júlia, Gedai Eszter, Kovács Kinga, Réman Zsófia

2020.03.17.
19.00
Tompa Mihály Városi Művelődési Központ
Fő tér 6
Bach-titkok nyomában
Ábrahám Márta hegedűművész előadása és koncertje

2020.03.21.
16:00
Apáczai Diákotthon Közösségi Terme
Bogdana Suputa 16
Pitti Katalin Liszt-díjas énekművész, Érdemes Művész koncertje
Közreműködik: Hegedüs Valér zongoraművész

IIІ. Nemzetközi Zádor Dezső Zongoraverseny
2020. 03.26 - 29.
Zádor Dezső Zenei Szakközépiskola
A verseny három korcsoportja:
I. korcsoport: 12-14 év
II. korcsoport: 15-16 év
III. korcsoport: 17-19 év
A verseny együttműködő partnere a Bach Mindenkinek Fesztivál.

 

2020.03.18.
17:00
Tanár Diák koncert
Ungvári Zádor Dezső zeneművészeti koledzs nagyterme

2020.03.21.
17:00
Gyülekezeti Ház
A Flautett Fuvolakvartett koncertje
Az együttes tagjai:
Ernyey-Balogh Júlia, Gedai Eszter, Kovács Kinga, Réman Zsófia

2020.03.22.
10.00
Református Templom
Mocsári Emma zongoraművész és Edőcs Tamás fuvolaművész koncertje

2020.03.29.
A Szigeti Quartet koncertje

2020.03.31.
Istanbul Airport/Istanbul Havalimani belső terminál
A Szigeti Quartet koncertje