Programok 2015

Astoria

13:00 Kovács Zalán László – tuba
13:30 Rohmann Ditta – cselló
14:00 Gallai Judit és tanítványai csellóegyüttese: Gallai Judit, Gál Kinga, Wehner Zita, Kéri Zsuzsanna, Gracza Krisztina
14:30 Corridor Fagott Quartet: Lakatos György, Stefán Zsófia, Duffek Mihály, Bánfi József
15:00Mihály Gyula – pánsíp és Gecse Júlia – brácsa
15: 30 Szatzker Zsanett és Deli Zsolt – harmonika
16:00 Vázsonyi János – szaxofon
16:30 Lachegyi Anna és Richter Dorottya – gamba
17:00 Bábel Klára – hárfa

Oktogon:
10:00 Tihanyi Zsuzsanna és Stefkovics Nóra – barokk furulya

Fővám tér:
10:00 Fülei Balázs – zongora
11:00 Kimmel Rézfúvós Kvintett: Fieszl Mátyás és Tihanyi Ádám – trombita, Ludányi Gergely – kürt, Kajári János – harsona, Kimmel Tamás – harsona, Köteles Anita – tuba
11:30 Sándor László – hegedű
12:00 Lakatos György – fagott
12:30 Demeniv Mihály – harmonika
13:00 Lutheránia Énekkar, vezényel: Kamp Salamon
13:30 Ács Dávid – zongora

Deák tér:

Műsorvezető: Lukács Győző – BonBon matiné

13:00 Budapesti Énekes Iskola, művészeti vezető, karnagy: Bubnó Tamás, művészeti vezető, orgona: Mezei János, Kiss Tamás – ének, Nemessányi Éva – ének, Drabik Zsuzsanna – ének, Csonka Szabina Babett – ének, Veres Borcsi – ének
13:30 Rákász Gergely – orgona
14:00 Járdányi Pál Zeneiskola Fúvósegyüttese, vezényel: Ivánka Tóth Mariann, Járdányi Pál Zeneiskola Furulyaegyüttese, vezényel: Edőcs Ákos György, Járdányi Pál Zeneiskola Kreatív Zene Csoportja, tanár: Csernus Katalin
14:30 Melodika Csoport, Antal Gábor – melodika, Pödör Bálint – harangjáték, Csernus Katalin – gitár
15:00 Fischer Annie Zeneiskola (Budapest), Nagy Dániel – blockflöte, Irena Savelieva – zongora, Hodos Anna – fuvola, Szabó Bálint – trombita
15:30 Madách Gimnázium Kórusa (Budapest), vezényel: Krasznai Gáspár, Bor Péter – hegedű, Fazekas Tamás – hegedű, Puszta Erzsébet – cselló, Sárosi Dániel – zongora
16:00 Magyar Tubaegyüttes, vezényel: Adamik Gábor
16:30 Simplicissimus, Vizeli Máté – hegedű, Kabdebó Noémi – brácsa, Nagy Réka – cselló

Kálvin tér:

13:00 Ferencvárosi Ádám Jenő Zeneiskola (Budapest), Tornyainé Dóry Zsuzsa – cselló, Rókus Anna – zongora, Csernovszky Márk – zongora, Balogh Vivien – zongora, Herczeg Erzsébet – hegedű
13:30 Sándor László – hegedű, Zétényi Tamás – cselló
14:00 Rákóczy Anna – fuvola
14:30Baksai Réka – hegedű

Szent István tér:

18:00 Közös koráléneklés, vezényel: Kamp Salamon, tubán közreműködik: Kovács Zalán László