Program 2018

A Bach Mindenkinek programsorozat negyedik alkalommal, fesztivál keretében második alkalommal kerül megrendezésre 2018. március 21-25. között Budapesten és számos más városban.

A fesztivál szervezői Kovács Zalán László fesztiváligazgató vezetésével közel 100 helyszínen, több mint 300 koncerttel és kiegészítő programmal várják a közönséget.

A teljes program 2018 februárjában kerül bemutatásra. Addig ízelítő a programokról és a helyszínekről:

Budapesti helyszínek:
Aranytíz Kultúrház
Astoria aluljáró
Barabás Villa
Budapest, 12. kerület Városháza előtti tér
Budapesti ferences templom
Cimbalom utcai református templom
Deák Ferenc tér
Déli Pályaudvar
Egressy Béni Református Zeneművészeti Szakközépiskola
Fővám téri Vásárcsarnok
Hegyvidéki Kulturális Szalon
Jézus Szíve templom
Kálvin téri aluljáró
Kálvin téri Református Templom
Kelenföldi Református Templom
Kőbányai Református Templom
Lóvasút Kulturális- és Rendezvény Központ
MOM Kulturális központ
Nemzeti Színház
Opera kisföldalatti megálló
Solti György Zeneiskola
Svábhegyi Református Templom
Szabadság téri református templom
Szent István Bazilika
Szent István tér

További városok:
Besenyszög
Debrecen
Halásztelek
Hatvan
Jászladány
Kaposvár
Kőszeg
Martfű
Miskolc
Nagykörü
Szeged
Szentendre
Szigetszentmiklós
Szolnok
Tószeg
Újszász
Veszprém

Fellépők:
Adamik Gábor tubaművész
Baptista Központi Ének- és Zenekar
Bábel Klára hárfaművész
Bojta Zsuzsanna énekművész
Bódiss Tamás egyházzenész
Budapesti Énekes Iskola
Burkus Boglárka karnagy
Cantores Ecclesiae Rézfúvós Együttes
Deli Zsolt harmonikaművész
Demeniv Mihály harmonikaművész
Ecsedi Zsuzsanna orgonaművész
Egressy Béni Református Művészeti Szakközépiskola diákjai
Enyedi Pál orgonaművész
Ernyei-Balogh Júlia fuvolaművész
Fejérvári János csellóművész
Ferencvárosi Ádám Jenő Zeneiskola tanárai és növendékei
Flautett Fuvolanégyes
Gallai Judit csellóművész és tanítványai
Gedai Eszter fuvolaművész
Gombár Anikó fuvolaművész
Hargitai Eszter fuvolaművész
Hegedűs D. Géza színművész
Hegedűs Endre zongoraművész
Hegedűs Katalin zongoraművész
Hegyvidéki Solti György Kamarazenekar
Járdányi Pál Zeneiskola növendékei
Juhász Aba József tubaművész
Kamp Salamon Kossuth-díjas karmester
Kántor Balázs csellóművész
Kecskés Mónika orgonaművész
Készenléti Rendőrség Fúvószenekara
Kimmel Rézfúvós Együttes
Konta Noémi csembaló
Kovács Kinga fuvolaművész
Kovács Zalán László tubaművész
Lakatos György fagottművész
Lutheránia Ének- és Zenekar
Madarász Iván Kossuth-díjas zeneszerző
Magyar Állami Operaház
Magyar Tubaegyüttes
MÁV Szimfonikus Zenekar
Medveczky Ádám Kossuth-díjas karmester
Musica Florens Kamarazenekar
Nagy Judit fuvolaművész
Oláh Gábor karmester
Petrovics Anna fuvolaművész
Pétery Dóra orgonaművész
Piarista Gimnázium fiúkórusa
Pintér Kata oboaművész
Rémán Zsófia fuvolaművész
Rohmann Ditta csellóművész
Rózsa Richárd csellóművész
Sárosi Dániel orgonaművész
Simplicissimus Kamaraegyüttes
Soós Orsolya hegedűművész
Szabolcsi Bence Zeneiskola növendékei
Szatzker Zsanett harmonikaművész
Szent István Király Zeneművészeti Szakgimnázium hallgatói
Tóth Endre zenetörténész
Tóth-Vajna Zsombor csembalóművész
Ward Mária Gimnázium tanárai és diákjai
Zeneakadémia Egyházzene Tanszéke