Program 2018

A Bach Mindenkinek programsorozat negyedik alkalommal, fesztivál keretében második alkalommal kerül megrendezésre 2018. március 21-25. között Budapesten és számos más városban.

A fesztivál szervezői Kovács Zalán László fesztiváligazgató vezetésével több mint 50 helyszínen, mintegy 200-250 koncerttel és kiegészítő programmal várják a közönséget.

A teljes program 2018 februárjában kerül bemutatásra. Addig ízelítő a programokról és a helyszínekről:

Budapesti helyszínek:
Aranytíz Kultúrház
Astoria aluljáró
Barabás Villa
Budahegyvidéki Evangélikus Templom
Budapest Pont
Fővám téri Vásárcsarnok
Hegyvidáki Kulturális Szalon
Jézus Szíve templom
Kálvin téri aluljáró
Kálvin téri református templom
Kelenföldi Református Templom
Külsőjózsefvárosi Református Templom
MOM Kulturális központ
Svábhegyi Református Templom
Szabadság téri református templom
Szent István Bazilika
Szent István tér

További városok:
Debrecen
Kaposvár
Miskolc
Pécs
Szeged
Veszprém

Fellépők:
Adamik Gábor tubaművész
Baptista Központi Ének- és Zenekar
Bábel Klára hárfaművész
Bódiss Tamás egyházzenész
Budafoki Dohnányi Ernő Zenekar
Budapesti Énekes Iskola
Burkus Boglárka karnagy
Cantores Ecclesiae Rézfúvós Együttes
Deli Zsolt harmonikaművész
Demeniv Mihály harmonikaművész
Ecsedi Zsuzsanna orgonaművész
Enyedi Pál orgonaművész
Ferencvárosi Ádám Jenő Zeneiskola tanárai és növendékei
Flautett Fuvolanégyes
Gallai Judit csellóművész és tanítányai
Gombár Anikó fuvolaművész
Hargitai Eszter fuvolaművész
Hegyvidéki Solti György Kamarazenekar
Hollerung Gábor karmester
Járdányi Pál Zeneiskola növendékei
Juhász Aba József tubaművész
Kamp Salamon Kossuth-díjas karmester
Kecskés Mónika orgonaművész
Készenléti Rendőrség Fúvószenekara
Kimmel Rézfúvós Együttes
Konta Noémi csembaló
Kovács Zalán László tubaművész
Lakatos György fagottművész
Lutheránia Ének- és Zenekar
Madarász Iván Kossuth-díjas zenszerző
Magyar Tubaegyüttes
MÁV Szimfonikus Zenekar
Medveczky Ádám Kossuth-díjas karmester
Musica Florens Kamarazenekar
Müncheni Rendőrség Fúvószenekara
Nagy Judit fuvolaművész
Oláh Gábor karmester
Petrovics Anna fuvolaművész
Pétery Dóra orgonaművész
Piarista Gimnázium fiúkórusa
Pintér Kata oboaművész
Sárosi Dániel orgonaművész
Simplicissimus Kamaraegyüttes
Soós Orsolya hegedűművész
Szabolcsi Bence Zeneiskola növendékei
Szatzker Zsanett harmonikaművész
Szent István Király Zeneművészeti Szakgimnázium hallgatói
Tóth-Vajna Zsombor csembalóművész
Ward Mária Gimnázium tanárai és diákjai
Zeneakadémia Egyházzene Tanszéke