Országos programok

Programok

 

03.20. 18:00
Podmaniczky Alapfokú Művészeti Iskola, Kamaraterem- 2170 Aszód, Kossuth Lajos u. 72.
Tanár-diák koncert

03.18. 13:30
Dr. Kenessey Albert Kórház-Rendelőintézet- 2660 Balassagyarmat, Rákóczi út 125-127.
Standi Dorottya csellóművész és Bán István orgonaművész

03.19. 17:00 
Evangélikus templom- 8230 Balatonfüred, Bajcsy-Zsilinszky u. 15.
Szakács Zoltán zongorakoncertje,  közreműködik: Gabnai Sándor lelkész

03.22. 17:00
Evangélikus templom- 8230 Balatonfüred, Bajcsy-Zsilinszky u. 15.
Fekete Andrea és Scientists’ Ensemble Bach-kamarakoncertje

03. 20. 17:00
Munkácsy Mihály Múzeum- 5600 Békéscsaba, Széchenyi u. 9.
Rohmann Ditta, cselló - Bach művek

Szervező: Békéscsaba Megyei Jogú Város Német Nemzetiségi Önkormányzata

03. 17. 15:00
Bogyoszlói Szent Kozma és Damján Templom

G-dúr Preludium és Fuga /BWV 557/
H-moll Szvit - Menüett / BWV 1067/
D-moll Francia szvit – Saraband /BWV 812/
Vater unser im Himmelreich Korál feldolgozás /BWV 737/
D-dúr Szvit – Air /BWV 1068/
Paraszt Kantáta – Ária /BWV 212/
Esz –dúr Szonáta – Siciliano /BWV 1031/
János Passió – Korál –O grosse Lieb’ /BWV 245/
Máté Passió – Ária- Aus Liebe will mein Heiland sterben /BWV 244/
D – moll Toccata /BWV 565/

Előadók: Molnár Lászlóné – fuvola
Boros Imréné – orgona, fuvola
Dóczy Antónia – fuvola
Gaál Réka – kürt
Gaál Bianka - fuvola

03.20. 18:00
Vörösmarty Mihály Művelődési Központ- 7150 Bonyhád, Széchenyi tér 2.
Dolfin Balázs - Fisher Annie ösztöndíjas csellóművész és Szilasi Dávid - zongora

03.22. 16:00
Evangélikus templom- 3672 Borsodnádasd Köztársaság út 110.,
„Az Evangélikus J.S.Bach zenéje ma is hív”

03.17. 10:00
Református Kistemplom - 4025 Debrecen, Révész tér 2.
Anno 1723 - Fesztiválnyitó istentisztelet J. S. Bach zenéjével
Igét hirdet: Szakács György lelkipásztor
Farkas Alíz, Sárosi Dániel - orgona

03.17. 16.00
Kölcsey Központ, 404-405. terem - 4026 Debrecen, Hunyadi u. 1-3.
Játsszunk Bachot! - Interaktív családi program barokk zenével, játékokkal, táncházzal
TRIO Harmony Debrecen

03.18. 18.00
Debreceni Művelődési Központ Belvárosi Közösségi Ház - 4024 Debrecen, Kossuth utca 1.
Bach kamarazenéje
A Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar, a Debreceni Zenede és a Gulyás György Szakkolégium művésztanárai és hallgatói.

03.18. 19.30
Kölcsey Központ, Bálterem - 4026 Debrecen, Hunyadi u. 1-3.
Bach in black - Sötétkoncert
A Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar, a Debreceni Zenede és a Gulyás György Szakkolégium művésztanárai és hallgatói.

03.19. 18.00
Karakter 1517 Könyvesbolt és Kávézó - 4026 Debrecen, Kossuth tér
Az ötödik evangélista, J. S. Bach
Beszélgetés Berkesi Sándor Kossuth díjas karnaggyal

03.19. 19.00
Karakter 1517 Könyvesbolt és Kávézó - 4026 Debrecen, Kossuth tér
Bach‘n bass - Berkesi Alex koncertje
Berkesi Alex - basszusgitár

03.19. 20:00
Nonna Rosa Étterem- 4026 Debrecen, Piac u. 12.
Bach la Carte - zenés gasztronómiai est

03.20. 18:00
Református Kistemplom- 4025 Debrecen, Piac u. 35.
Jesu, meine Freude
Kodály Kórus Debrecen - Vezényel: Szabó Sipos Máté - Sárosi Dániel, Somogyi-Tóth Dániel - orgona

03.21. 17.00
FÓRUM Debrecen - 4029 Debrecen, Csapó u. 30.
Bach-HANGOSAN - Bach zenéje ütőhangszereken
A Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar, a Debreceni Zenede és a Gulyás György Szakkolégium művésztanárai és hallgatói.

03.21. 17:30
Debreceni Egyetem, Díszerkély- 4032 Debrecen, Egyetem tér 1.
Születésnapi toronyzene
Lituus Rézfúvós Kvintett koncertje

03.21. 18:00
Debrecen Egyetem, Díszudvar- 4032 Debrecen, Egyetem tér 1.
Bach Ünnep Kodály Filharmonikusok Debrecen - Vezényel: Somogyi-Tóth Dániel

03.21. 20:00
Csokonai Étterem- 4024 Debrecen, Kossuth utca 21.
Bach la Carte - zenés gasztronómiai est

03.22. 18:00
Debreceni Református Nagytemplom- 4026 Debrecen, Kossuth tér 1.
Főtemplomok és orgonistái Bán István (Budavári Evangélikus templom), Kristófi János Zsigmond (Nagyváradi Székesegyház) - Művészeti vezető: Bán István - orgonaművész

A fesztivál ideje alatt meglepetéskoncertek Debrecen közterein és bevásárlóközpontjaiban,
a DKV járatain, valamint rendhagyó énekórák, ifjúsági és jótékonysági koncertek városszerte.
Közreműködnek: a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar, a Debreceni Zenede
és a Gulyás György Szakkollégium művésztanárai és hallgatói.

03.18. 17:00
Tinódi Ház Színházterme- 7200 Dombóvár, Hunyadi tér 25.
GÁLAKONCERT Hommage á J. S. Bach

03.18. 18:30
Tinódi Ház előtti téren-7200 Dombóvár, Hunyadi tér 25.Közös korál éneklés

03.20. 15:00 
Dombóvári Szent Lukács Kórház- 7200 Dombóvár, Kórház u. 39-41.

03.21.
Dombóvár város különböző pontjai
Bach a városba megy– „mini koncertek” Dombóvár város különböző helyszínei

03.21. 17:00
Credo Készség- és Képességfejlesztő Óvoda, 2030 Érd, Riminyaki út 27.
Pinték Kata - oboaművész és Demeter Áron - zongoraművész

03.23. 18:00
Érdi Református Templom, Érd, Kálvin tér 5.
Kurucz Róbert és Veit József kántor-orgonaépitő müvészek

03.24. 17:00
Református templom- 2217 Gomba, Kossuth tér
„A Bach család muzsikája”

03.19. 9:00-14:00 
Frederic Chopin Zenei AMI, 2100 Gödöllő, Ady Endre sétány 1.
Bach szvitek gitárátiratai: továbbképzés a régió gitártanárai és minden érdeklődő zenetanár kolléga részére

03.20. 18:00
Gödöllői Királyi Kastély, Díszterem- 2100 Gödöllő, Grassalkovich-kastély 5852
Frederic Chopin Zenei AMI tanárainak Bach hangversenye

03.21. 15:00-16:30
Frederic Chopin Zenei AMI-2100 Gödöllő, Ady Endre sétány 1.
Ki tud többet Bachról?- Kahoot kvízjáték gyerekeknek

03.23. 10:00
Gödöllő Királyi Kastély- 2100,Gödöllő, Grassalkovich-kastély 5852
Üdvözlő zene: Az MH Tata Helyőrségi Zenekar révfúvós kvintettje, művészeti vezető: Buka Enikő

03.23. 10:30
Gödöllő Királyi Kastély, Barokk Színház- 2100 Gödöllő, Grassalkovich-kastély 5852
Magyar Katonazene Története- kiállításmegnyitó Sárosi Péter

03.23. 10:30 - 11:30 
Gödöllői Királyi Kastély- 2100 Gödöllő, Grassalkovich-kastély 5852
Bach in the Subways Gödöllőn, Pál Botond - tenor, Téch Lóránt - zongora

03.23. 14:00 - 15:00
Gödöllői Királyi Kastély- 2100 Gödöllő, Grassalkovich-kastély 5852
Bach in the Subways Gödöllőn - Susovich Szilárd - szaxofon

03.23. 15:00 - 16:30
Gödöllői Királyi Kastély-2100 Gödöllő, Grassalkovich-kastély 5852
Bach in the Subways Gödöllőn - Demeniv Mihály - harmonika

03.23. 16:30 - 17:30
Gödöllői Királyi Kastély-2100,Gödöllő, Grassalkovich-kastély 5852
Bach in the Subways Gödöllőn - Fejérvári János - csellóművész

03.23. 17:30-18:00 
Gödöllői Királyi Kastély, Barokk terem-2100 Gödöllő, Grassalkovich-kastély 5852
„Barokk zenei aperitif” a Gödöllő Consort-tal

03.23. 19:00
Gödöllői Királyi Kastély-2100 Gödöllő, Grassalkovich-kastély 5852
Magyar Honvédség Tata Helyőrségi Zenekar Vezényel: Balázs Attila őrnagy és Medveczky Ádám. Kossuth-díjas karmester Közreműködik: Bábel Klára - hárfaművész, Harcsa Veronika - énekművész, Demeniv Mihály - harmonikaművész.
A koncert regisztrációhoz kötött. Regisztráció: regisztracio@kiralyikastely.hu

03.18. 11:00 
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház- 9024 Győr, Vasvári Pál u. 2-4.
Rohmann Ditta - csellóművész

03.21. 9:00, 10:30, 18:00 
Harmónia Udvar- 9023 Győr, Csaba utca 3.
Főszerepben a Csembaló Takács Szilvia csembalóművész vezetésével és tanítványai közreműködésével.

03.21. 10:00 - 17:00 minden óra egészkor 10 percek 
Pálffy Étterem terasza- 9022 Győr, Széchenyi tér
(Eső helyszín az Eszterházy Palotában)
Rákász Gergely koncertorgonista és győri művész barátai 10 perces mini koncertjei egy jó kávé mellé.

03.21. 19:00
Szent Imre templom- 9024 Győr, Szent Imre út 35.
Új Generáció orgonahangversenye, művészeti vezető: Bán István - orgonaművész

03.23. 18:00
Győri Evangélikus Öregtemplom- 9025 Győr, Petőfi tér 2.
Főtemplomok és orgonistái - Mária Magyarová Plšeková (Nyitra), Ruppert István (Győr, Bp. Zeneakadémia)
Művészeti vezető: Bán István - orgonaművész

03.20. 18:00
Kálvin téri Református Templom- 4220 Hajdúböszörmény, Kálvin tér 19.
Karosi Bálint orgonaestje

03.23. 13:00
Halásztelki Hermina Étterem kertjében- 2314 Halásztelek, Kossuth L. u. 1.
Bocskai István Református Oktatási Központ művésztanárai

03.23. 16:00
Halásztelki Jégdóm- 2314 Halásztelek, Hold utca 8.
Bocskai István Református Oktatási Központ művésztanárai

03.14. 17:00
Kocsis Albert Zeneiskola nagyterme- 3000 Hatvan, Balassi Bálint út 36.
Tanár-diák hangverseny

03.23. 18:00
Városháza díszterme- 8380 Hévíz, Kossuth Lajos utca 1.
Zala Brass Rézfúvós együttes, Balaton Kamarakórus-Keszthely, Az Illyés Gyula Általános Iskola és AMI kórusa-Hévíz, Musica Antiqua Együttes-Hévíz

03. 21. 14:00
Ótemplom, 6800 Hódmezővásárhely, Kossuth tér
Rendhagyó zeneóra

03. 21. 18:00
Hódmezővásárhelyi református templom
Méhes Balázs orgonaművész lemezbemutató koncertje Bach műveiből a zeneszerző születésnapján
G-dúr prelúdium BWV 541/I
Der Tag, der ist so freudenreich
Pièce d'Orgue BWV 572
d-moll trió BWV 583
Allein Gott in der Höh' sei Ehr BWV 663
c-moll fantázia és fúga BWV 537
Jézus, világ Megváltója – partita BWV 768
G-dúr fúga BWV 541/II

03.22. 16:00
ASTRICEUM Érseki Múzeum- 6300 Kalocsa, Szentháromság tér 2-3.
Bábel Klára hárfaművész Bach koncertje, közreműködik Farkasné Böjtös Beáta - ének

03.20. 18:00
2475 Kápolnásnyék, Deák Ferenc u. 10.
Kovács Zalán László tubaművész, fesztiváligazgató, zongorán közreműködik Granik Anna zongorán és a székesfehérvári Hermann László Zeneművészeti Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola fiatal tehetségei.

03.21. 14:00
Kaposvári Református Egyházközség gyülekezeti háza- 7400 Kaposvár, Kossuth Lajos u. 37.
Zenei vetélkedő Bach életéről, munkásságáról általános és középiskolásoknak

03.21. 17:00
Liszt Ferenc Zeneiskola- 7400 Kaposvár, Kossuth Lajos u. 21.
Hangverseny, versmondás, tánc

03.22. 14:00
Somogy Megyei Kaposi Mór Oktató Kórház- 7400 Kaposvár, Tallián Gy. u. 20-32.

03.22. 15:00
Somogy Megyei Önkormányzati Hivatal előtt- 7400 Kaposvár, Fő u. 10.
Térzene Bach műveiből

03.21. 16:00
Kiskunhalasi Semmelweis Kórház- 6400 Kiskunhalas, Monszpart L. u. 1.
Hoppál Mihály Band zenészei

03.23. 16:00
Református templom- 5310 Kisújszállás Kálvin u. 1.
Kisújszállási énekkarok, zenei együttesek közös koncertje

03.23. 18:00
Szent Benedek Patika- 9730 Kőszeg, Kossuth utca 9.
Bach gyógyító muzsikája

03.30. 18:00
Kőszegi Evangélikus templom- 9730 Kőszeg, Várkör 44.
Bach: a-moll prelúdium és fúga

03.21. 19:00
Nagylétai Református Templom- 4281 Létavértes, Árpád tér 4.
Zenés áhítat

03.22. 18:00
Evangélikus templom- 2234 Maglód, Sugár út 79.
Vermesy Péter Általános és Alapfokú Művészeti Iskolájának tanárai és diákjai, Vermesy Kamara Kórus, Magdala Ökumenikus Énekkar

03.22. 18:00
Máriagyűdi Bazilika- 7818 Máriagyűd Vujicsics T. u. 66.
Bach mindenkinek orgonahangverseny a Máriagyűdi Bazilikában Előadó: Radnai Tamás orgonaművész

03.23. 17:00
Mezőgyáni református templom- 5732 Mezőgyán, Árpád u. 36.
Szená-Torok, a Magyar Országgyűlés képviselőinek énekkara, Kovács Viola ének és a békéscsabai Bartók Béla Zeneművészeti Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola növendékei

03.19. 15:00
Zenepalota- 530 Miskolc, Bartók Béla tér 1.
Hangverseny J. S. Bach műveiből, közreműködik Harmati Benjámin - cselló, karigazgató Sándor Zoltán, vezényel: Bartal László

03.20. 17:00 
Miskolc - Felsővárosi református templom- 3532 Miskolc, Győri kapu 23.
Hangverseny J. S. Bach műveiből, közreműködik Harmati Benjámin - cselló, karigazgató Sándor Zoltán, vezényel Bartal László, közreműködnek: a Miskolci Egyetem Vonószenekara
(művészeti vezető: Kostyál Kálmán) és a Balázs Győző Református Líceum tánc tagozatos növendékei
(művészeti vezető: Marschalkó Edit)

03.21. 10:30 
Zenepalota- 3530 Miskolc, Bartók Béla tér 1.
Zeneország varázslója - zenés mesejáték J. S. Bach életútjáról

03.22. 16:00
Zenepalota- 3530 Miskolc, Bartók Béla tér 1.
Orgonahangverseny - közreműködnek a Miskolci Bartók Béla Zene- és Táncművészeti Szakgimnázium volt és jelenlegi tanulói

03.22. 18:00
B.A.Z. Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktató Kórház-526 Miskolc, Szentpéteri kapu 72-76.
Perla Quartet és a Classic Brass Quintet koncertje

03.23. 10:00
Miskolc Plaza- 3525 Miskolc Szentpáli u 2-6.
Flashmob közreműködik a Miskolci Egyetem Rézfúvós Együttese (művészeti vezető: Zobay Béla)

03.23. 15:00
Bibliaház,  a Hetednapi Adventista Egyház gyülekezete    Miskolc Füzes u 5
J. S. Bach egyházzenéje Előadják: a Miskolci Egyetem Vonószenekara (művészeti vezető: Kostyál Kálmán),
Vegyeskara (karigazgató: Sándor Zoltán) és az intézet kamaracsoportjai – vezényel: Bartal László

03. 21. 17:00
Budai Imre Zeneiskola- 2200 Monor, Kossuth Lajos út 88.
Budai Imre Zeneiskola művésztanárai és növendékei

03. 23. 17:00
Budai Imre Zeneiskola- 2200 Monor, Kossuth Lajos út 88.
Bach a családfő - Slama György előadása

03.20. 13:30
Kanizsai Dorottya Kórház- 8800 Nagykanizsa, Szekeres J. u. 2-8.
Kovács Zalán László - tubaművész, fesztiváligazgató, zongorán közreműködik: Granik Anna

03.20. 18:00
Nagykőrösi Rehabilitációs Szakkórház és Rendelőintézet-2750 Nagykőrös, Fáskert u. 1.
Szakács Zoltán zongorakoncertje

03.19. 18:00
Református templom- 4400 Nyíregyháza, Kálvin tér 11.
Vikár Sándor Zenei Alapfokú Művészeti Iskola és a Nyíregyházi Művészeti Szakgimnázium Zeneművészeti tagozatának tanárai és diákjai

03.23. 16:00
Evangélikus Templom- 3600 Ózd Váci Mihály út 12.
Az Evangélikus J.S.Bach zenéje ma is hív

03. 22. 18:00
Evangélikus templom- 7030 Paks, Kossuth Lajos u. 29.
Pro Artis Alapfokú Művészeti Iskola növendékei és tanárai

03.20. 15:00
Parádfürdői Állami Kórház- 3244 Parádfürdő, Kossuth L. u. 221.
Bábel Klára - hárfaművész

03.24. 16:00
Evangélikus Templom- 3630 Putnok Rákóczi út 1.
Az Evangélikus J.S.Bach zenéje ma is hív

03.19. 10:00
Szent Lázár Megyei Kórház 3100 Salgótarján, Füleki út 54-56.
Kovács Zalán László - tubaművész, zongorán közreműködik Granik Anna

03. 24. 16:00
Református templom- 3100 Salgótarján, Losonci út 8.
Doráti Kamarazenekar, Matúz Csilla orgonaművész és a salgótarjáni felnőtt kórusok összkarának közreműködésével. Házigazda a Szenczi Molnár Albert kamarakórus.

03.21. 18:00
Önkormányzati Hivatal Házasságkötő terem- 8600 Siófok, Fő tér 1.
Siófoki Vak Bottyán János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola művésztanárai, növendékei és gyermekkórusa

03.19. 18:30
Kálvin téri református templom- 6721 Szeged, Kálvin tér 2.
Szegedi Ökumenikus Kórus, Tóka Szabolcs orgonaművész

03.20. 17:45
Szegedi Piarista templom, 6724 Szeged, Bálint Sándor utca
Orgona hangverseny Kuzma-Vojtovics Tímea, Kuzma Levente, Nagy Péter

03.23. 19:00
Szegedi Dóm- 6720 Szeged, Dóm tér 15.
Főtemplomok és orgonistái:Nagy Péter (Szegedi Dóm), Kuzma-Vojtovics Tímea (Szegedi Piarista templom) Kuzma Levente (Szegedi Piarista templom), Művészeti vezető: Bán István - orgonaművész

03.24. 17:00 
Szegedi evangélikus templom- 6720 Szeged, Tisza Lajos krt. 16.
Bogáthy Julcsi - orgona

03.21. 17:00
8000 Székesfehérvár, Városháza tér
Koráléneklés a Városháza téren

03.23. 18:00
Evangélikus templom- 8000 Székesfehérvár, Szekfű Gyula u.1.
Bach kórussal és hangszeren

03.17. 18:00
Szentendrei Református Gimnázium kápolnája- 2000 Szentendre, Áprily tér 5. Karosi Bálint orgonaestje

03.19. 19:30
Dunaparti Művelődési Ház – Barlang- 2000 Szentendre, Dunakorzó 11/a.
BACH SZÁZÖTVEN ÁRNYALATA

03.20. 17:00 
Szamos Marcipán Múzeum és Cukrászda Klimt Terme-2000 Szentendre, Dumtsa Jenő u.14.
BACH, SAKK ÉS MARCIPÁN - Szimultán Sakkbajnokság - Verseghi Nagy Miklós Szentendre polgármesterével

03.21. 18:00
Vujicsics Tihamér Zeneiskola- 2000 Szentendre, Dunakorzó 24.
Vujicsics Tihamér Zeneiskola tanárainak koncertje

03.22. 14:00
AE Bizottság tér- 2000 Szentendre 1. számú Posta előtt
Magyar Honvédség Altiszti Akadémia Helyőrségi Zenekarának koncertje

03.22. 17:00 
Evangélikus templom- 2000 Szentendre, Luther tér 1.
Zenés Áhítat / Egyházzenei hangverseny - Áhítat: 17:00, hangverseny: 18:00

03.23. 18:00
Városháza díszterem- 2000 Szentendre, Városház tér 3.
Szvitek és operák Bach korából

03.24. 18:00
Hamvas Béla Pest Megyei Könyvtár színházterme- 2000 Szentendre, Pátriárka u. 7.
Bach Mindenkinek Fesztivál Zárókoncert

03.16. 15:00
Csongrád Megyei Dr. Bugyi István Kórház- 6600 Szentes, Sima Ferenc u. 44-58.
Janca Dániel - marimba és Drahos Rebeka - fuvola, Fisher Annie ösztöndíjas művészek

03.19. 12:00 
Kiss Bálint Református Általános Iskola- 6600 Szentes, Kiss Bálint utca 2.
Bach-hangverseny a Kiss Bálint Református Iskola tanulóinak

03. 20. délelőtt
Szent Anna templom- 6600 Szentes, Erzsébet tér 2.
Rendhagyó énekórák

03. 21. délelőtt
Szent Anna templom- 6600 Szentes, Erzsébet tér 2.
Rendhagyó énekórák

03. 24. 17:00
Felsőpárti Református Templom- 6600 Szentes Jókai u. 71.
Közös Koráléneklés

03.21. 14:00
Szerencsi Rákóczi Zsigmond Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola-
3900 Szerencs, Rákóczi Zsigmond tér 1.
Zeneország varázslója - Zenés mesejáték J. S. Bach életútjáról

03.24. 16:00
Református templom- 8444 Szentgál, Fő utca 103.
Oh, örvendj hív lélek - Pitti Katalin koncertje

03.24. 10:00
Református templom- 2315 Szigethalom, Kossuth Lajos u. 21.
Halászteleki Bocskai István Református Oktatási Központ fúvósegyüttese, vezényel: Kovács Zalán László

03.21. 18:00
Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola hangverseny
terme, 2310 Szigetszentmiklós, Szebeni út 81/b.
Szóljon Bach mindenkinek - Ádám Jenő Általános Iskola és AMI Zenei ágazatának jelenlegi és már zenei
pályán tanuló hangszereseinek előadásában

03. 22. 17:00
Kossuth utcai református templom, 2310 Szigetszentmiklós, Kossuth Lajos utca 1.
Lőrinczi Lehel orgona, Rákosi Eszter fuvola, Máté János Református Kórus és Székely Miklós Városi Kórus

03.19. 8:00 
Szolnoki Műszaki Szakképzési Centrum Pálfy-Vízügyi Tagintézmény aula-5000 Szolnok, Tiszaparti sétány 2-3.
Közös éneklés és tablókiállítás J.S. Bachról és a barokk művészetről

03.20.
Szolnoki Műszaki Szakképzési Centrum Pálfy-Vízügyi Tagintézmény aula,
5000 Szolnok, Tiszaparti sétány 2-3.
Minden szünetben énekes és hangszeres szólista Bach művet játszik

03.21. 17:30
Református templom- 5000 Szolnok, Tiszaparti sétány 1.
Bach Mindenkinek 1. - az Ádám Jenő Zeneiskola Tanári és Növendék hangversenye

03.22. 19:00 
Szolnok Városháza Díszterme- 5000 Szolnok, Kossuth Lajos út 16.
Bach Mindenkinek 2.- a Szolnoki Szimfonikus Zenekar művészeinek kamarazenei és szóló koncertje

03.23. 
Szolnoki vasútállomás, buszpályaudvar, Plaza, Agóra tér
Utcán, tereken... Bach Mindenkinek

03.22. 19:00
Szombathelyi Sarlós Boldogasszony-Székesegyház- 9700 Szombathely, Hollán Ernő u. 12.
Főtemplomok és orgonistái - Lakner-Bognár András (Szombathelyi Székesegyház), Deák László (Pesti Ferencesek),
művészeti vezető: Bán István

03.22. 9:30
Markusovszky Egyetemi Oktatókórház- 9700 Szombathely, Markusovszky u. 5.
Kiss Márton - zongoraművész

03.20. 15:00
Széchenyi Művelődési Ház- 2800 Tatabánya, Szent István u. 7.
Tóka Szabolcs orgonaművész, Gallavölgye vonósnégyes, Tatabányai Madrigálegyüttes, Felsőgallai Német Nemzetiségi Dalkör, Sárberki Általános Iskola Énekkara, Móra Ferenc Általános Iskola Kicsinyek Kórusa, valamint Saltzer Géza - fuvolaművész

03.23. 14:30
Művelődési ház, 2375 Tatárszentgyörgy, Rákóczi utca 21.
Danubia Kürtkvartet - Tekula Endre, Benyus Péter, Korsós András, Csabay László

03.17. 16:00
Református templom, 6060 Tiszakécske, Templom tér 3.
Varga Petra zongorahangversenye - Műsoron Johann Sebastian Bach Goldberg-variációi BWV 988

03.23. 18:00
Református templom- 4625 Tuzsér, Kossuth Lajos utca 133.
Kovács László Attila orgonakoncertje

03.20. 18:00
Bartók Béla Zeneiskola Cs.Nagy Tamás terme-2600 Vác, Konstantin tér 8.
J.S.Bach születésnapi koncert
Szilágyi Chebi María Elena - brácsa, Lachegyi Máté - zongora, Krúlik Eszter – hegedű

03.22. 18:00
Szent Mihály Székesegyház- 8200 Veszprém, Vár u. 27.
Az „Új Generáció” orgonahangversenye, művészeti vezető: Bán István - orgonaművész
Kővári Péter orgonaművész, Szent Mihály Kórus, valamint a Veszprémi Zeneművészeti Szakgimnázium és AMI orgonaszakos növendékei: Hocz Veronika, Küronya Veronika, Pituk Sàra, Laufer Zoltán

03.21. 17:30
Pálóczi Horváth Ádám Alapfokú Művészeti Iskola hangversenyterme-Zalaegerszeg, Köztársaság u.2.a
Tanár - diák hangverseny